ru  |   lv  |   en  |   de  |   it

Par «Gaja Pluss»

«Gaja Pluss» piedāvā augsti kvalitatīvus un stabilus pakalpojumus kravu transportēšanai no Itālijas un Baltijas valstīm un ir ideāls partneris arī pašiem prasīgākajiem klientiem. Visos «Gaja Pluss» transportlīdzekļos ir uzstādīta GPS sistēma (globālas pozicionēšanas sistēma), kas ļauj jebkurā laikā uzzināt transportlīdzekļa un Jūsu kravas atrašanās vietu.

«Gaja Pluss» pozicionē ar saliktām kravām Itālijas virzienā, ir 2 (divas) savas noliktavas šajā valstī. Jūsu ērtībai noliktavas ir "Milan, Italy" un "Vicenza, Italy".

Mūsu pakalpojumu kvalitāti garantē lielā pieredze, profesionālims un darbinieku atsaucība. Garantējot individuālu pasūtījumu izpildi, mēs ieguvām uzticību un cieņu no pastāvīgo klientu puses. Jūsu ērtībai transportlīdzekļi Rīgā iebrauc pirmdienās, Tallinā - otrdienās.

 

Par «Gaja Pluss»

Latvijas transporta kompānija «Gaja Pluss» tika dibināta 2001.gadā. Savas darbības laikā mūsu kompānija pierādīja sevi kā atbildīgu un drošu partneri. Darba pieredze vietējo apstākļu pārzināšanā kravu pārvadāšanas maršrutos pa visu Eiropas Savienību, ļauj nodrošināt mūsdienīgu kravas piegādi. Visi mūsu autovadītāji nodrošināti ar mobilajiem sakariem, kas ļauj menedžeram vienmēr iegūt operatīvu informāciju par kravas pārvadājuma gaitu un izpildi. Darba organizācijā mēs cenšamies maksimāli piekraut kravas sastāvu.

Visos «Gaja Pluss» transportlīdzekļos ir uzstādīta GPS sistēma (globālas pozicionēšanas sistēma), kas ļauj jebkurā laikā uzzināt transportlīdzekļa un Jūsu kravas atrašanās vietu. SIA «Gaja Pluss» piedāvā savu noliktavu kravu glabāšanai saviem klientiem absolūti par velti, ar turpmāko šīs kravas piegādi Jums ērtā dienā.