ru  |   lv  |   en  |   de  |   it

Noliktava

Novērtējat laiku un naudu?
Tad labāku risinājumu Jums vienkārši neatrast! Sadarbībā ar mums Jūs ietaupiet laiku sava biznesa pamatuzdevumu risināšanai. Ietaupot laiku, Jūs atskārsiet, ka ieguvāt arī materiālu labumu. Jo atbildīgās glabāšanas izdevumi izrādījušies būtiski zemāki, nekā noliktavas noma vai tēriņi uz personīgo laukumu uzturēšanu un vesela loģistikas darbinieku un krāvēju štata algu izmaksāšanai. Demokrātiskās cenas un lieliska apkalpošana — mūsu galvenā konkurences privilēģija.

Izvēloties sadarbību ar mums, Jūs iegūsiet vienu no svarīgākajiem biznesa jautājumu risinājumiem: nepieciešamā prece nogādāta nepieciešamajā vietā, nepieciešamajā laikā. Mēs kļūstam par stabilu partneri Jūsu biznesā, uz saviem pleciem, pārņemot tādus darbietilpīgus uzdevumus, kā iekraušana un izkraušana, glabāšana un komplektācija, kā arī kravu pārvadājumi pa visu Latviju un Baltijas reģionu.

Nav vietas kravas glabājumam?
Jūsu uzņēmumam nav savas noliktavas, bet dažreiz rodas nepieciešamība kaut kur glabāt kravu, nesteidzieties iznomāt noliktavas, SIA “Gaja Pluss”piedāvā saviem klientiem savu noliktavu kravu glabāšanai absolūti par brīvu, ar turpmāko šīs kravas piegādi Jums ērtā dienā.