Gaja Pluss

BŪVĒ SAVU

CEĻU UZ PANĀKUMIEM

Saņemiet CENU PIEDĀVĀJUMU 10 minūšu laikā, 7 dienas nedēļā. Mūsu profesionālo loģistikas speciālistu komanda piedāvās Jums labāko piedāvājumu!


GALERIJA

Vairāk kā

0

Komerciālo transportlīdzekļu flote

Vairāk kā​

0

Piegādātā krava

Vairāk kā

0

Profesionāli darbinieki

Emisija

Euro 0

Lielākā daļa transportlīdzekļu atbilst Euro 6 standartiem

Dibināts

0

Gads

Par GAJA PLUSS loģistiku

Sniedzam izcilību loģistikā jau vairāk kā 24 gadus. Laipni lūdzam GAJA PLUSS, jūsu uzticamais partneris loģistikas risinājumos. Mēs esam pazīstama loģistikas firma ar spēcīgu klātbūtni Baltijas reģionā, specializējoties konsolidēto kravu transportēšanā, izmantojot mūsu auto parka speciāli paredzētos kravas automobiļus. Ar vairāk nekā divu desmitgadiem nozares pieredzes mēs esam sevi nostiprinājuši kā vienu no vadošajiem uzņēmumiem starp Baltijas kravu pārvadājumu firmām.

Kāpēc izvēlēties GAJA PLUSS ?

Uzticamība

Ar 24 gadu pieredzi loģistikas nozarē, mēs esam ieguvuši reputāciju kā uzticamu pārvadātāju loģistikas jomā.

Attieksme pret klientiem

Jūsu apmierinātība ir mūsu galvenais mērķis. Mēs ejam papildus kilometrus, lai piedāvātu individualos risinājumus un apmierināt jūsu loģistikas vajadzības.

Kvalitātes nodrošināšana

Mēs lepojamies ar augstas kvalitātes pakalpojumu sniegšanu un garantējam jūsu kravas drošu un laikcīgu piegādi

Efektivitāte

Mēs nodrošinām ātru un efektīvu piegādi, palīdzot jums būt konkurētspējīgiem tirgū.

GAJA PLUSS Pakalpojumi

Kravu pārvadājumi

Mēs izceļamies konsolidēto kravu transportēšanā ar mūsu 40 speciāli paredzēto transportlīdzekļu floti. Galvenie reģioni Latvija, Lietuva, Igaunija, Itālija, Austrija, Vācija, Slovēnija, Slovākija, Ungārija, Polija, Beļģija, Nīderlande, Šveice, Čehija, Monako, Krievija un Francija (62., 59., 02., 08., 55., 54, 57., 67., 68., 90., 70., 25., 39., 01., 74., 73., 38., 05., 04., 06., 83.), mēs to visu aptveram.

Muitas formalitātes

Mēs nodrošinām bezproblēmu muitas pakalpojumus, nodrošinot, lai jūsu sūtījumi ātri un efektīvi pārvietojas starptautiskajās robežās.

Noliktavas pakalpojumi

Mūsu noliktavas Rīgā, Latvijā, Itālijā (Breša, Milāna un Verona) piedāvā drošas uzglabāšanas risinājumus jūsu precēm.

Īpašie pakalpojumi

Mēs piedāvājam dažādus pakalpojumus, sākot no palīdzības klientiem ar preču transportēšanu uz ekskluzīvām vietām kā Monako, Nīca, Kannes, San Tropez un Sardīnija, līdz personisko mantu pārvietošanai no Baltijas valstīm uz Eiropu un atpakaļ. Mēs arī piedāvājam slēgtu transportu ekskluzīviem un standarta automobiļiem, nodrošinot to drošu un neskartu piegādi slēgtās piekābes veidā.

Induviduālie risinājumi

Mēs saprotam, ka katrs klients ir unikāls. Tāpēc mēs piedāvājam personalizētus pakalpojumus, pielāgotus jūsu konkrētajām prasībām, nodrošinot maksimālu apmierinātību un effektivitāti.

GAJA PLUSS komanda sastāv no pieredzējušiem un profesionāliem ekspertiem, kas veiksmīgi un operatīvi palīdz izvēlēties optimālos risinājumus un risināt jautājumus saistībā ar kravu pārvadāšanu un citiem loģistikas pakalpojumiem.